
Dvostruki voditelj bacanja smole busduct
Uvod proizvoda
Epoksidni odliveni koš ima malo lošije raspršivanje topline od kompaktnog busa ., prema istom kapacitetu koji se bavi strujom, područje presjeka koji se koristi u presjeku koji se koristi u presjeku općenito je veće od onog gustog autobusa . kako bi se usavršavao u struk-usad-usad, a povećanje vodstva, vodstva, vodstva, vodstva, vodstvom, ratirača, ratiranja vodstva, ratiranja vodstva, vodstva, vodstva, vodstvo Učinkovitost i temperaturna temperatura vodiča . Ako se unutarnja toplina ne može raspršiti, prekomjerni porast temperature uzrokovat će da se stvarni kapacitet struje povećava daleko ispod teorijske vrijednosti . Dizajn dvostrukog redaka odlivenih košarki može učinkovito riješiti problem s rastu i u roku od 10}}, tog rasta, u dvostrukom row-u. Poboljšani, praktično povećavajući nazivni kapacitet struje .
Primjena proizvoda
S dvostrukim prednostima visokog kapaciteta i visoke zaštite, epoksidni kost s dvostrukim redom, epoksidni provodnica široko je prikladna za složene scenarije sa strogim zahtjevima za pouzdanošću prijenosa moći i visokim kapacitetom prenošenja struje . u industrijskom stupnjevi {to se može koristiti u jakim korozivnim i pravnim radnim okruženjima {{3}. Epoksidna smola može se oduprijeti eroziji kisele magle i metalne prašine, a dizajn dvosmislenog vodiča omogućuje da kapacitet struje dosegne do 6300A, udovoljavajući centraliziranim potrebama napajanja velike opreme kao što su mlinovi kotrljanja i reakcijske kotliće .

Specifikacije proizvoda
| Naziv proizvoda | Dvostruki voditelj bacanja smole busduct |
| Marka | Anbusway |
| Materijal vodiča | Bakrena sabirnija /aluminijska sabirnija |
| Klasa zaštite | IP68 |
| Ocijenjeni napon | 380V |
| Ocijenjena struja | 4000A - 6300A |
| Ocijenjena učestalost | 50Hz |
| Jamstveni rok | 2 godine |
| Liječenje kućišta | Epoksidni lijevanje smole |
| Pakiranje | Zadano pakiranje drvenih futrola, prilagođeno ambalaže podržano |
| Adresa za proizvodnju | Yangzhong City, provincija Jiangsu, Kina |
| Certifikati | CE, CB |
| Scenariji prijave | Prijava na otvorenom i podzemnom |
Popularni tagovi: Dvoječnica s lijevanim smolama Busduct, Kina proizvođači busduct-a od lijevanih smola, dobavljači, dobavljači
You Might Also Like
Pošaljite upit



