Ne-standardni kraj prirubnice autobusa
Uvod proizvoda
Prilagođena kompaktna jedinica za dovođenje busway -a dijeli istu funkciju kao i standardna kompaktna jedinica dovođenja busway -a, prvenstveno služi za uvođenje vanjske snage u bus . u smislu električnih performansi, obojica su sposobna prenositi struju i osigurati da se pojave, međutim, ne pojavljuju bitne razlike u konverziji, i drugom, i preopterećenju, i preopterećenja, i u aspektu, pokazujući nikakve bitne razlike, i drugo u aspekciji, i u aspektu. Scenariji . Standardni terminal se proizvodi u ujednačenim specifikacijama, pogodnim za većinu konvencionalnih okruženja za raspodjelu energije ., nasuprot tome, prilagođeni terminal je nestandardizirani proizvod koji zahtijeva ciljani dizajn na temelju specifičnog izgleda u skladu s vanjskim uvjetima, a drugi uvjeti, i drugi prostor za postavljanje, i drugi uvjeti. U svakom je projektu u svakom projektu, kutovi savijanja prilagođenih terminala mogu biti raznoliki, a duljina je također potrebno precizno mjeriti i prilagoditi, čime se ispunjavaju složene i promjenjive zahtjeve pristupa napajanju i učinkovito rješavanje izazova prilagodbe instalacije u posebnim okruženjima za distribuciju energije .}
Pojedinosti o proizvodu
1. Prilagođeni kraj prirubnice:
Duljina terminalnog vodiča i kut savijanja moraju biti dizajnirani prema vanjskim uvjetima napajanja na licu mjesta kako bi se osiguralo precizno priključak . Zapečaćena gumena traka zalijepljena je na unutarnju stranu vodiča, što u određenoj mjeri postiže vodootporne i prašine .

2.standardni krajnji kraj:
Iako je trenutni ulazni kraj prilagođene kompaktne jedinice za dovođenje busway -a posebno prilagođen u skladu s stvarnim radnim uvjetima, drugi kraj spojen na glavno tijelo Busway i dalje prihvaća standardni dizajn veze kako bi se osigurala praktičnost instalacije .

Specifikacije proizvoda
| Naziv proizvoda | Ne-standardni kraj prirubnice autobusa |
| Marka | Anbusway |
| Materijal vodiča | Bakrena sabirnija /aluminijska sabirnija |
| Klasa zaštite | IP54 |
| Ocijenjeni napon | 380V |
| Ocijenjena struja | 250A - 6300A |
| Ocijenjena učestalost | 50Hz |
| Jamstveni rok | 2 godine |
| Liječenje kućišta | Plastično prskanje |
| Pakiranje | Zadano pakiranje drvenih futrola, prilagođeno ambalaže podržano |
| Adresa za proizvodnju | Yangzhong City, provincija Jiangsu, Kina |
| Certifikati | CE, CB |
| Scenariji prijave | Pogodno za unutarnju upotrebu |
Popularni tagovi: Nestandardni kraj prirubnice autobusnog kanala, Kineski nestandardni autobusni kanal Proizvođači prirubnica, dobavljači
You Might Also Like
Pošaljite upit




